teenager jungs kennenlernen männer kurze haare gesprächsthemen für chat chat siteleri almanya

Diş Beyazlatma

ZORLU DİŞ RENKLENMELERİYLE NASIL BAŞA ÇIKARIZ?

Zorlu Diş Renklenmeleriyle Nasıl Başa Çıkarız?

Herkesin dişleri aynı yöntemle beyazlamıyor. Nasıl bir sonuç elde edeceğimizi belirleyen birçok etken var. İşte bu yüzden diş beyazlatmaya karar vermeden önce diş hekiminizle görüşmeniz en doğru olanıdır. Doğal sarı diş renkleri ile sigara ve yiyecek içecek kaynaklı renklenmeler daha kolay beyazlarken, mavi/gri renkli dişler daha uzun sürede beyazlamaya cevap vermektedir. Sahip olduğumuz zamana göre dişlerimizi beyazlatacak farklı yöntemler bulunmaktadır.

Eğer kısıtlı süremiz varsa, mesela düğün öncesi fotoğraflarda beyaz gülüşlere sahip olmak istiyorsak, diş temizleme ve parlatma işlemleriyle en kısa sürede fark yaratabiliriz. Diş temizleme işlemi tamamen dogal bir işlemdir ve kimyasal hiçbir uygulama içermemektedir.Ayrıca ofiste yapılan lazerli diş beyazlatma sistemleri ile daha da beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Hayatınız boyunca gülüşünüzü koruyun. Bunun için öncelikle düzenli ağız bakımı alışkanlıklarının elde edilmesi gerekmektedir. Diş fırçalama, ip kullanımı ve 6 aylık düzenli diş hekimi kontrolü ile dişlerinizin bembeyaz kalmasını sağlayabilirsiniz. Güzel bir gülüşe sahip olmak her şeye bedeldir. Diş beyazlatmanın bunun sadece ufak bir kısmı olduğunu unutmamalısınız

Share:

Bir cevap yazın

Color Skin

Nav Mode